Lista Życzeń Rezerwacje Zaloguj

CRISTALLO perłowy

Opis

Purystyczne  połacie  niczym niezakłóconej powierzchni frontów o optyce szkła w kolorze  bieli. Biała kuchnia jest najbardziej ponadczasowym i uniwersalnym rozwiązaniem. Doskonale komponuje się w każdym wnętrzu, wprowadzając elegancję i wyrafinowanie. Biel jest kojarzona z niewinnością i czystością. Głębia połysku, optyka szkła i efekt lustra potęgują purystyczny wizerunek kuchni, graniczący z laboratoryjną sterylnością. Zastosowany na powierzchni frontów materiał gwarantuje trwałość i brak śladów użytkowania nawet po długim czasie.

Doskonałym kontrapunktem dla zimnych połaci białych frontów w połysku są panele o wzorze ciepłego orzecha wykończonego na supermat. Przełamują one zimną biel dodając kuchni wielkomiejskiej elegancji. Piękno naturalnych słojów okleiny orzechowej koncentruje na sobie wzrok użytkownika.

Wszystkie te elementy stanowią o niepowtarzalnym wzornictwie kuchni Cristallo.

Duża wyspa jest sceną działań kuchennych. Wyposażona jest w system bezuchwytowy, który wzmaga czysty wizerunek niczym niezakłóconych frontów. Wyspę kuchenną przykrywa blat o przyjemnym kolorze i o naturalnej strukturze kamienia, którą można nie tylko podziwiać wzrokiem, ale również poczuć dotykiem.

Ściana wysokich szaf stanowi pojemny magazyn żywności i sprzętów kuchennych. Szafy wysokie wyposażone są w ergonomiczne uchwyty o subtelności smyczków od skrzypiec.

  • Producent: WFM
  • Kolekcja: Cristallo