Lista Życzeń Rezerwacje Zaloguj

BoConcept – regały, szafy, komody

BoConcept_Black_UDD

System regałowy Meda dostępny jest w wielu rozmiarach, kształtach, z różnymi frontami i opcjami kolorystki. Wybierz spośród białego matowego lakieru, orzechowego forniru oraz dębu w kolorze espresso i nadaj mu osobisty wyraz frontami.

Fermo to funkcjonalne rozwiązania do przechowywania. Dostosuj do własnych potrzeb bufet, szafkę pod TV/Hi-Fi lub komodę o smukłym wyglądzie z wyrafinowanymi detalami.

Wybierz Lugano – funkcjonalny system do przechowywania w dobrym stylu, który odkryjesz w wielu rozmiarach, głębokościach i kolorach.

Dopasuj z nami szafę do wymiarów Twojego pokoju, zapewnij elegancki wygląd i tak dużo miejsca do przechowywania, jak to tylko możliwe. Ty wybierzesz korpus, drzwi i wyposażenie wnętrza, a także materiały i kolor. Wszystkie drzwi wyposażymy w mechanizm cichego zamykania.

Wybieraj spośród szerokiej oferty naszych komód: różne kolory, kształty, nogi. Ciesz się systemem cichego zamykania, który w naszych komodach jest standardem.

Od 1952 roku BoConcept dostarcza mieszkańcom największych miast na całym świecie produkty bazujące na najlepszych tradycjach duńskiego wzornictwa. 

BoConcept łączy to co najlepsze z przeszłości z nowym, czym bardzo mocno wpisuje się w aktualne trendy w projektowaniu.

Nic więc dziwnego, że motywem przewodnim nowej kolekcji jest reinterpretacja klasycznych wzorów sprzed kilku dekad, świeże spojrzenie na znane, lubiane i sprawdzone projekty.

Opis produktu

  • Producent: BoConcept
  • Produkty: systemy regałowe, szafy, komody
  • www: boconcept.com