Sofa – królowa salonu

Wyznacza rytm naszego życia w salonie. Służy do polegiwania, czytania, oglądania filmów, spędzania czasu z rodziną i gośćmi. To pod nią projektujemy resztę wnętrza, bo jako królowa nie powinna być upychana pod ścianą i czy w kącie. Dobrze wybrana sofa będzie nas cieszyła przez długie lata i starzała się z godnością.

Taka jaką chcesz….

Wiele sof teraz może mieć indywidualny styl i wygląd. Można je stworzyć w dowolnym rozmiarze i kształcie, tak by idealnie komponowały się z wnętrzem. W dużej palecie tkanin i skór – od ciemnogranatowych po jasne odcienie beżu – znajdziesz mocne, wytrzymałe i proste w pielęgnacji tkaniny oraz najdelikatniejszą, elegancką skórę. Trendy na 2015 sugerują bawienie się materiałami, czyli łączenie gładkiej skóry z tkaniną o wyraźnej fakturze. Jeśli utrzymasz jedną kolorystykę, to możesz mieć pewność, że wszystko będzie wyglądać spójnie i elegancko. Bo tak naprawdę, wszystko zależy od ciebie.

Z magicznym przyciskiem…

Od siedzenia do leżenia. Elektrycznie regulowane siedziska w nowoczesnych sofach, to nie jest luksus, to już standard. Jeden przycisk pozwoli dostosować sofę do sposobu w jaki chcemy wypoczywać. Elektryczna regulacja siedziska, zagłówka i podnóżka może być zasilana przewodowo lub bezprzewodowo, za pomocą akumulatora. Zaprezentowaną na zdjęciu sofę Madison można oglądnąć i wypróbować we wrocławskim salonie Bo Concept na Krakowskiej 31.

Detale jak biżuteria

Detal są ważne. Są jak elegancka, ponadczasowa biżuteria. Mogą być też z charakterem i szczyptą humoru. Wszystko zależy od Ciebie. Zwróć uwagę na szerokość podłokietników, rodzaje siedzisk, przeszycia tkaniny, różnorodne wzory nóg. W końcu sofa to zakup lata. Musi być idealna!