DESIGNERSKA URODA

19 stycznia 2016 roku w salonie BoConcept we Wrocławiu odbyło się ciekawe spotkanie pod hasłem Designerska Uroda organizowane przez agencję Kalejdoskop i BoConcept.

Podczas spotkania zaproszone Panie usłyszały wiele informacji na temat dobrego designu, aktualnych trendach w wykańczaniu wnętrz oraz cenne rady dotyczące urody.

Właścicielka Galerii Wnętrz Krakowska 31 Pani Joanna Romer – Bodak opowiedziała o tym niezwykłym miejscu oraz aktualnościach ze świata Designu, o tym jak samemu przeprowadzić rewolucje we wnętrzach opowiedziały dziewczyny prowadzące bloga Pani to Potrafi które zapewniały, że każda kobieta Sama może przeprowadzić metamorfozę w swoim mieszkaniu czy domu. Rad dotyczących urody na indywidualnych konsultacjach udzielał Marcin Janusek, właściciel kliniki medycyny estetycznej, a o naturalnych kosmetykach i zdrowym stylu życia opowiedziały dziewczyny z Firmy ARBON. Całe spotkanie odbyło się w przemiłej atmosferze, wszystkim dopisywały dobre humory i o to nam właśnie chodziło. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania.